IMG_2867 (Kopiowanie)

IMG_2873 (Kopiowanie)

IMG_2889 (Kopiowanie)

TRUCHT – sklep i kawiarnia dla biegaczy

Trucht – Centrum Endorfin – to sklep stacjonarny i internetowy, który w swojej ofercie posiada sprzęt dla biegaczy i triathlonistów. Trucht to jednak przede wszystkim miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. Dodatkowo przy sklepie działa kawiarnia, w której serwowane są świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców oraz zdrowe, pożywne kanapki. Sklep działa w ramach projektu OFF Piotrkowska, w samym centrum kulturalnym miasta. Założyciele Truchtu organizują także treningi biegowe, warsztaty i spotkania o tematyce sportowej, na których biegacze mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać oraz uzyskać porady specjalistów.

Trucht oferuje profesjonalny dobór obuwia, który opiera się na video analizie biegu oraz indywidualnym dopasowaniu butów dla każdego biegacza. Proces ten polega na weryfikacji kroku biegowego na bieżni, a co za tym idzie dopasowaniu najlepszej pary butów. W naszej ofercie znajdują się tylko specjalistyczne marki obuwia oraz kolekcja odzieży runningowej. Fani biegania znajdą tu także akcesoria oraz odżywki dla sportowców. Dodatkowo w asortyment wchodzi także odzież triathlonowa: odzież, pianki oraz akcesoria specjalistycznych firm.

Trucht.com to także miejsce cyklicznych spotkań połączonych z merytorycznymi warsztatami które dotyczą wszelkich aspektów, jakie łączą się ze sportami wytrzymałościowymi. Nie brakuje również wspólnych treningów prowadzonych przez doświadczonych biegaczy.

Trucht – Centrum Endorfin powstał z myślą o wszystkich kochających bieganie oraz triathlon, jest wynikiem połączenia naszej pasji do sportu oraz wieloletniego doświadczenia zebranego podczas pokonywania kolejnych kilometrów.

Kontakt:

► http://www.trucht.com/
☎ +48 505 158 322
✉ sklep@trucht.com

Category
, , ,

Comments are closed.