IMG_0351

IMG_0337

IMG_0329

Pracownia OKO / Warsztat Artysty

Pracownia OKO jest miejscem, gdzie na co dzień dzieje się sztuka. Nasze zajęcia mają na celu pobudzanie  wrażliwości artystycznej uczestników, rozwijanie wyobraźni, poszerzanie horyzontów. Jako specjaliści w dziedzinie sztuk pięknych mamy do zaoferowania cenne narzędzia jakimi są nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie. W naszej działalności kierujemy się ideą popularyzowania zarówno klasycznych jak i tych nowoczesnych form wyrazu artystycznego.
Głęboko wierzymy w edukację artystyczną dzieci. Dlatego nasze warsztaty, przygotowane specjalnie dla naszych podopiecznych, są wyjątkowe i przemyślane. Pragniemy zainteresować każdego uczestnika. Warsztaty dostosowujemy do wieku i posiadanych umiejętności.
Dla grup dorosłych  proponujemy warsztaty wykorzystujące tradycyjne techniki artystyczne takie jak: malarstwo, rysunek czy rzeźba oraz pokazy technik rękodzielniczych, tych dawnych i tych zmodernizowanych, często wykorzystujących surowce wtórne lub nowoczesne materiały. Odkrycie w sobie twórczej wrażliwości, czy nabycie nowej umiejętności sprawia wiele satysfakcji. Na zajęciach można zrelaksować się w artystycznej atmosferze oraz  zainspirować do nowych poszukiwań.
Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Szczególnie polecamy ofertę imprez tematycznych i świątecznych. Z naszą pomocą spotkanie Wigilijne dla pracowników, piknik z okazji Dnia Dziecka czy pasowanie na Przedszkolaka będą wyjątkowym, barwnym i radosnym przeżyciem.
Powstanie pracowni to wynik pasji i podążania za marzeniami. Wszyscy nasi instruktorzy posiadają niezwykłe umiejętności i chęć dzielenia się swoją pasją, dzięki czemu nasze działania są nowatorskie i niepowtarzalne.

Godziny otwarcia:

wtorek: 17.00-18.30
środa: 17.00-20.00
czwartek: 17.30-20.30
piątek: 16.30 – 20.00
sobota: 10.00-15.00

Kontakt:


► http://www.oko.edu.pl/
► http://warsztatartysty.pl/
☎ 531 400 882
☎ 790 607 786
✉ pracownia@oko.edu.pl

Category
, ,

Comments are closed.