IMG_2803 (Kopiowanie)

IMG_2823 (Kopiowanie)

IMG_2827 (Kopiowanie)

Kuchnia Baccaro

Kuchnia Baccaro – kameralne studio kulinarne. Odbywają się tu warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, imprezy prywatne połączone ze wspólnym gotowaniem, spotkania integracyjne, eventy tematyczne, degustacje win, kameralne wystawy i projekcje filmowe oraz wiele innych zwykłych i niezwykłych wydarzeń. W Kuchni Baccaro po prostu toczy się życie!

Oddajemy do Waszej dyspozycji kuchnię i jadalnię w kameralnym stylu. Na 50 mkw., oprócz domowej atmosfery, znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty potrzebne do wspólnego gotowania – płyty indukcyjne, piekarniki, miksery, blendery oraz inne gadżety i akcesoria.

W sumie przygotowaliśmy 12 stanowisk w strefie gotowania. Dodatkowo, ze względu na dzieci blaty kuchenne mają regulowaną wysokość umożliwiającą pracę również małym kucharzom. Jest także strefa do degustacji oraz kącik chilloutu, aby przyjemnie spędzać razem czas przy filiżance dobrej kawy czy lampce wina.

W zależności od charakteru i rodzaju spotkania, ze studia może swobodnie korzystać do 20 osób. Atmosfera w Kuchni Baccaro jest jak w rodzinnej kuchni, w końcu najlepsze rozmowy i imprezy toczą się zawsze tutaj.

Kontakt:

► http://www.baccaro.pl/
☎ +48 694 414 756
✉ kontakt@baccaro.pl

Category
, , ,

Comments are closed.