GARAAŻ Concept Store

Smary, opary i części zamienne tylko przedniej jakości – to hasło przyświecające zaskakującemu concept store w OFF Piotrkowska. Ulokowany w przestrzeniach dawnej powozowni, a później garażu fabryki Ramischa sklep jest połączeniem drogerii, galerii sztuki i zagłębia designerskich drobiazgów.  Ekskluzywne perfumy, zapachowe świece, meble, lustra i obrazy to tylko niektóre z artykułów, jakie znajdziemy na półkach i ścianach Garaażu.

Motywem przewodnim sklepu jest stylistyka garażowa pomieszana z inspiracjami z epoki dwudziestolecia międzywojennego. Każdy z produktów ma wyjątkowy opis, zaprojektowaną przez właściciela etykietę i ekskluzywne opakowanie. Znajdziemy tu oryginalne zapachy i produkty drogeryjne, lustra i ramki. W ofercie są meble dekoracyjno-użytkowe: garażowej urody szafki-beczki, komody-kontenery, lustra-tryby, ramki na zdjęcia, a także olbrzymie lampy pochodzące z rozmaitych magazynów, fabryk i kopalń.

Założycielami sklepu są Krystian i Janusz Wieczorkowie. Panowie (ojciec i syn) pochodzą z Wrocławia, ale nie ukrywają, że zauroczyła ich Łódź. Janusz Wieczorek, z wykształcenia artysta plastyk, mieszka tu od 20 lat, a Krystianowi miasto spodobało się tak bardzo, że kupił mieszkanie na Księżym Młynie i postanowił otworzyć tu własny lokal.

Kontakt:

http://garaaz.pl/
☎ +48 693 249 627
garaazfactory@gmail.com

Category
, ,

Comments are closed.