IMG_0707-Edit (Kopiowanie)

IMG_0689 (Kopiowanie)

IMG_0687 (Kopiowanie)

IMG_0681 (Kopiowanie)

IMG_0680 (Kopiowanie)

Book&Cook

BOOK&COOK to wyjątkowy pomysł grupy przyjaciół, który zrodził się ze wspólnej pasji do gotowania i potrzeby spotkań w ciepłej, niezobowiązującej atmosferze. To projekt łączący profesjonalne podejście w kuchni, nowoczesny styl, a zarazem domowy klimat, wypełniający ceglane lofty zabytkowej fabryki bawełny Franciszka Ramischa.

Pierwsze w Łodzi studio kulinarne BOOK&COOK jest miejscem, gdzie zorganizujemy między innymi zajęcia integracyjne dla firm w formie wspólnego gotowania, pokazy sztuki kulinarnej z degustacją w trakcie spotkań biznesowych oraz imprezy komercyjne i okolicznościowe dla firm i klientów indywidualnych. W studiu będziemy organizować przede wszystkim tematyczne warsztaty kulinarne zarówno dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Ludzie którzy je tworzą, to ludzie kreatywni, z pasją i doświadczeniem: zarówno w tworzeniu wydarzeń specjalnych jak i w gastronomii. Nasi instruktorzy, to szefowie najlepszych łódzkich restauracji, z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego chcielibyśmy podzielić się tym miejscem z Państwem!

Na 220 m kw. otwartej przestrzeni, mieścić się będzie strefa kuchenna ze stanowiskami do gotowania, dwa duże stoły w strefie degustacyjnej, strefa chilloutu, bar oraz toalety. Gotować w jednym czasie może do 25 osób. Wszystko urządzone w nowoczesnym ale także industrialnym stylu. Studio Kulinarne wyposażone będzie w wysokiej klasy, najnowocześniejszy sprzęt kuchenny linii Luce. Jest to innowacyjna kolekcja estetyczna marki Hotpoint, która dzięki zaawansowanej technologii i wyszukanemu wzornictwu, nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Najnowsza technologia, zastosowana w sprzętach Hotpoint zapewnia to, co nazywamy High Definiton Cooking, czyli rozwiązania najwyższej jakości, które pozwolą przygotować najbardziej wyszukane potrawy.

Kontakt:

► http://www.bookandcook.com.pl/
☎ +48 601 422 155
✉ studio@bookandcook.com.pl

Category
, ,

Comments are closed.